Pozostałe edycje:
2019

Nabór projektów zakończony

Poniedziałek, 6 lipca 2020

Nabór projektów trwał od 22 czerwca do 5 lipca. Mieszkańcy naszego miasta złożyli 55 projektów.

Kolejnym etapem będzie weryfikacja pod względem formalnym. Autorzy, w których projektach znalezione zostaną braki, poproszeni zostaną o ich uzupełnienie. Po zakończeniu weryfikacji opublikowana zostanie lista projektów które spełniły bądź nie spełniły wymogów formlanych.

Poniżej przedstawiamy listę złożonych projektów oraz ich autorów.

  1. Zbigniew Masinia, Piotr Zieliński - "Plac sportu i rekreacji Podlesie"
  2. Zbigniew Masina, Piotr Zieliński - "Więcej tlenu dla mieszkańców"
  3. Łukasz Ciastoń - "Tężnia solankowa w Parku Hallera"
  4. Ewelina Możdżeń - "Rowerem po ul. Staszica"
  5. Ewelina Możdżeń - "Tężnia solankowa w Parku Hallera"
  6. Zbigniew Masina, Piotr Zieliński - "Park krajobrazowy - Górka Gołonoska"
  7. Małgorzata Michalska - "Usługi opiekuńcze dla osób starszych"
  8. Magdalena Wąsik - "Dąbrowskie Planty"
  9. Małgorzata Radzikowska - "Chodniki i jezdnia przy ulicy Leśnej 5"
  10. Zbigniew Masina, Piotr Zieliński - "Modernizacja kortów tenisowych"
  11. Michał Nuckowski - "Łączymy mieszkańców i działkowiczów"
  12. Czesława Rudzińska - "Skrzyżowanie Korczaka z Wojska Polskiego"
  13. Jan Giemza - "Bezpieczny przejazd i przejście ul. Leśna"
  14. Ryszard Harańczyk -"Budowa tężni solankowej w Parku Hallera"
  15. Ryszard Harańczyk - "Wieża widokowa na Wzgórzu Gołonoskim"
  16. Marek Kępa - "Modernizacja drogi dojazdowej i parkingu"
  17. Krystyna Szlęzak - "Modernizacja pasażu"
  18. Marek Kępa - "Modernizacja parkingu osiedlowego"
  19. Edward Zieliński - "Modernizacja drogi na osiedlu Mydlice"
  20. Adam Czerwiński - "Park z prawdziwego zdarzenia - Mydlice"
  21. Piotr Zieliński - "Rewitalizacja - Równe chodniki i drogi"
  22. Grzegorz Szymiec, Elżbieta Szymiec - "Monitoring uliczny"
  23. Zbigniew Masina, Piotr Zieliński - "Trakt pieszy wzdłuż torowiska"
  24. Zbigniew Masina, Piotr Zieliński - "Modernizacja ul. Młodych"
  25. Michał Lichtenberg - "Parking na osiedlu Kasprzaka"
  26. Adrian Przybyła - "Sportowa Dzielnica"
  27. Artur Tuleta - "Parking"
  28. Iwona Stodolna - "Etnobotaniczna Noc Świętojańska"
  29. Sylwia Szałwińska, Piotr Wiśniewski - "Podlesie Pełne Życia - etap 2"
  30. Agnieszka Pasztak-Opiłka - "Dąbrowskie Superdzieciaki"
  31. Roman Radowiecki - "Miejska Strzelnica Sportowa"
  32. Iwona Stodolna - "Dąbrowska Zielarnia Seniora"
  33. Danuta Fiedkiewicz - "Grill Park na cypelku przy Pogorii III"
  34. Kamila Górniak - "Warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży"
  35. Iwona Stodolna - "Dąbrowska Zielarnia Juniora"
  36. Dawid Bochenek - "Dąbrowskie Chodniki"
  37. Jolanta Olaszewska - "Ogrodzenie Terenu OSP"
  38. Jerzy Łaskawiec - "Zakup samochodu specjalistycznego"
  39. Ewa Szymkiewicz - "Budowa parkingu eko"
  40. Jerzy Reszke - "Park rekreacyjno - rowerowy"
  41. Przemysław Dudzicz - "Parking przy Dąbrowskiego 24"
  42. Krystyna Szaniawska - "Urokliwe Wywierzyska"
  43. Przemysław Dudzicz - "Parking przy Struga"
  44. Monika Polaczek - "ZdroWIEM w Dąbrowie"
  45. Katarzyna Urbańczyk - "Spacerowa - ulicą spacerową"
  46. Anna Dęboń - "Portal do EduMożliwości"
  47. Tatiana Duraj-Fert - "Rodzinny zakątek z tężnią w tle"
  48. Tatiana Duraj-Fert - "Amfiteatr Pełen Życia"
  49. Aneta Stęplewska, Szymon Widera, Adam Klimczyk - "Łąki kwietne w Parku Hallera"
  50. Czesław Bigaj - "Trasa rowerowa wokół Pogoria IV"
  51. Przemysław Kowalski - "Dąbrowskie Źródełka - system poidełek"
  52. Jerzy Drwięga - "Biohazard od gołębi - likwidacja"
  53. Sławomir Musiał - "Rewitalizacja stawiku na Trzebyczce"
  54. Kamil Kiernożycki - "Rodzinne Planty"
  55. Alicja Wiatrowska-Cieplak - "Park Srocza Góra"
PoWtŚrCzPtSoNd
0102
030405 06070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ładowanie...